نحوه ست کردن رنگ شلوار با کفش

   

راهنمای ست کردن رنگ شلوار با کفش
وقتی انتخاب های زیادی داخل کمد لباستان داشته باشید ست کردن لباس ها کمی سخت می شود. برای شیک بودن لازم نیست حتما همه لباس هایی که می خرید برند و گران باشند. فقط کافی است یکسری قوانین را رعایت کنید تا هم شیک باشید و هم اعتماد به نفس بالایی داشته باشید. یکی از قوانینی که باید رعایت کنید قانون ترکیب رنگ ها است. از جمله برای شلوار و کفش. ما در تصاویر پایین نشان می دهیم که چطور شلوار را با هر کفشی ست کنید.

 

شلوار سفید

سفید یکی از رنگ های پایه است که با هر چیزی ست می شود. اما هیچوقت شلوار سفید را با کفش مشکی ست نکنید چون باعث می شود ظاهرتان کمی توی ذوق بزند.

 


 

شلوار طوسی

طوسی یکی از رنگ هایی است که با هر رنگ دیگری ست می شود. وقتی می خواهید کفش مورد علاقه تان را بپوشید اما نمی دانید با چه رنگی باید ست کنید با شلوار طوسی مشکل را حل کرده و ظاهر جذابی از خودتان بسازید.

  

شلوار مشکی

باور خیلی ها این است که رنگ مشکی با همه رنگ ها می آید. اما این اشتباه است چون مشکی با همه رنگ ها قابل ست کردن نیست. همانطور که قبلا هم گفتم رنگ مشکی را با کفش های سفیدتان ست نکنید. البته این قانون در مورد طیف های قهوه ای هم صدق می کند.

 

 

شلوار بژ

وقتی شلوار بژ یا بی رنگ می پوشید آن را با کفش های رنگ روشن ست کنید. به هیچ وجه کفش مشکی نپوشید چون تضاد رنگ ناجوری ایجاد می کند.

 


 

شلوار قهوه ای روشن

کفش های مشکی (و خاکستری) با این رنگ هم مناسب نیست. در حالی که با این رنگ حتی می توانید کفش های سبز یا قرمز هم بپوشید.

 


 

شلوار قهوه ای تیره

قهوه ای تیره یکی از رنگ هایی است که به سختی می شود ست کرد. از رنگ هایی که نباید همراه با آن استفاده کنید رنگ مشکی و خاکستری هست و همینطور قرمز و بنفش. بهترین رنگ ها رنگ سبز و آبی تیره است که ظاهر را خیلی شاد و بی نقص نشان می دهد.

 


 

شلوار آبی

همه رنگ های جین (تیره، روشن و یا جیغ) را می شود با هر کفشی ست کرد.

 


 

شلوار سبز

تنها رنگی که نمی شود با شلوار سبز ست کرد رنگ سبزه است. رنگ های دیگر را امتحان کنید تا ببینید کدام بیشتر مورد پسندتان است.

 


 

قرمز

شلوار قرمز با خیلی از رنگ ها قابل ست کردن است. به جز بنفش و قهوه ای. حتی می شود شلوار قرمز را با کفش سبز یا آبی ست کرد. اگر می خواهید تیپ کلاسیک داشته باشید از کفش های خاکستری استفاده کنید.